صندلی اپن لاکچری

معرفی صندلی اپن لاکچری

یک صندلی اپن لاکچری چه ویژگی‌هایی دارد؟

صندلی اپن لاکچری، مناسب فضاهای شیک و رنگ‌های درخشان است. معمولا وقتی نام صندلی اپن را می‌شنویم، فورا یاد آشپزخانه و پیشخوان می‌افتیم. اما پیشخوان یا اپن لاکچری، این ارتباط، میان صندلی اپن و آشپزخانه را قطع کرده است و کاربرد تازه‌ای برای خود و صندلی اپن به طور عام تعریف کرده است.

برای مشاهده انواع طرح تاب ریلکسی کلیک کنید…

گرچه این تعریف به این معنا نیست که این نوع از صندلی مناسب آشپزخانه نیست. بلکه منظور این است که این صندلی، قلمرو خود را تا پذیرایی و جاهای دیگر خانه گسترش داده است.

صندلی اپن لاکچری

 ویژگی‌های ظاهری صندلی اپن لاکچری

زیبایی خیره‌کننده، مواد مرغوب، طراحی فاخر و رنگ‌های چشم نواز، آن را به چشم و چراغ دکوراسیون شما تبدیل می‌کند. این صندلی در سالن و اتاق‌های دیگر خانه، کارایی بالایی دارد. زیبایی آن، چشم هر مهمانی را خیره می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود که در سالن پذیرایی، یعنی مهم‌ترین بخش خانه، چیده شود. طرح‌های فانتزی آن، به زیبایی خانه می‌افزاید. بدنه آن یا از چوب است یا فلز. در صورت چوبی بودن، مرغوب‌ترین نوع چوب در ساخت آن به کار می‌رود تا با فضای لاکچری خانه همسو باشد. نوع فلزی این صندلی، با روکشی از نیکل و کروم، در برابر هرآسیبی مقاوم است.

نشیمن صندلی اپن‌های لاکچری

روکش نشیمن هردو نوع صندلی، علاوه بر این که کلاف چوبی محکمی دارد و وزن یک انسان معمولی را به آسانی تحمل می‌کند، از مرغوب‌ترین نوع چرم است. چرم مصنوعی به کار رفته در آن، از شما در برابر تعرق محافظت می‌کند. شما می‌توانید مدت زیادی بر روی آن بنشینید بدون آنکه عرق کنید. این نوع چرم خاصیت تنفس‌پذیری دارد و در برابر هرنوع تعرقی ایمن است.

قیمت صندلی اپن لاکچری

 قیمت صندلی اپن لاکچری

قیمت صندلی اپن لاکچری در مقایسه با صندلی‌های دیگر بیشتر است؛ اما زیبایی و لاکچری بودن آن که با فضای لاکچری خانه‌تان هماهنگ است، به این قیمت می‌ارزد. با خرید این صندلی، شما زیبایی را برای مدتی طولانی‌ای به خانه‌تان دعوت کرده‌اید.

کلیک کنید: نوع و رنگ صندلی خود را متناسب با دکور خود انتخاب کنید

 

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم