صندلی اپن جدید و شیک

صندلی اپن جدید و شیک

صندلی اپن جدید و شیک

صندلی اپن جدید و شیک، در رنگبندی‌های شاد و رنگارنگ، محیط خانه‌تان را از این رو به آن رو می‌کند. صندلی اپن در واقع پدیده مدرنی است و نسل‌های قبل‌تر ایرانیان تصوری از آن نداشتند. در واقع این صندلی در پاسخ به نیازهای مدرن وارد زندگی ما شد. در زندگی قدیم ما ایرانی‌ها، آشپزخانه قلب خانه و مرکز گردهمایی‌ها نبود.

همه در اندرونی و در اتاق بزرگ مشترکی که هم اتاق گردهمایی ها و دورهمی‌ها بود و هم اتاق غذاخوری و خواب مشترک خانواده، زندگی می‌کردند.

صندلی اپن جدید و شیک

با گسترش پدیده شهرنشینی و آب رفتن فضاهای درندشت خانه‌های قدیم، معماری غربی جانشین سنت‌های معماری قدیم ایرانی شد. در معماری نوین، آشپزخانه به قلب خانه تبدیل شد. دیوارهای جداکننده یکی یکی ناپدید شدند و همه خانه به فضای واحدی تبدیل شد که با دیوایدرها یا کانترها از هم جدا می‌شد.

همه در آشپزخانه جمع می‌شدند، غذا می‌خوردند و گفتگو می‌کردند. فضاهای تنگ خانه‌ها، میزهای بزرگ را تاب نمی‌آورد. صندلی اپن واکنشی به این مشکل بود. صندلی اپن جدید و شیک دارای این مزیت است که در هرجای خانه می‌تواند قرار بگیرد و با وجود شیک بودن کارآمد است و با هر قد و ارتفاعی می تواند سازگار شود.

یک دکور شیک با صندلی اپن شیک

یک ویژگی زندگی مدرن این است که نیاز به آپدیت کردن دکوراسیون در آن به یک ضرورت تبدیل شده است. هرچند وقت یک بار باید تغییراتی در دکوراسیون خانه داد و به اصطلاح خانه تکانی کرد. صندلی اپن جدید و شیک گزینه مناسبی برای این نیاز مدرن است.

صندلی اپن جدید و شیک

چرا صندلی اپن خاص است؟

این صندلی‌ها ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را برای یک زندگی مدرن کاملا شایسته می‌کند:

1-بدنه این صندلی‌ها مقاوم بوده و در برابر خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی ایمن است.

2_به خاطر مواد به کار رفته در آن‌ها سبک وزن‌اند و جا به جایی شان شما را خسته نمی‌کند.

3_ با یک دستمال ساده هم تمیز می‌شود.

4_به خاطر طراحی زیبا و مدرن این صندلی‌ها، در هرجای خانه که باشند یک صندلی اپن جدید و شیک به نظر می‌رسند.

5_دارای یک جک تنظیم ارتفاع است. با کمک آن، هرکسی با هرقدی، می‌تواند به راحتی بر آن بنشیند و خستگی در کند.

6_این صندلی‌ها با یک خلاقیت چیدمانی مدرن، همیشه صندلی اپن جدید و شیک به نظر خواهند آمد و خانه‌تان را واقعا شیک و مدرن نشان می‌دهند.

7_ در مقایسه با دیگر صندلی‌ها، قیمت مناسب‌تری دارند.

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستمر یکی از خوشنام‌ترین شرکت‌های خصوصی می‌باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغار کرده است و توانسته در عرصه ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان خود را در زمره‌ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

نام این شرکت با اهداف بلند مدت آن به گونه‌ای گره خورده است که تلاش همه ی کارکنان در جهت خدمت‌رسانی بهتر و رضایت هرچه بیشتر مشتریان را دارد.

این شرکت با استفاده از پرسنلی مجرب، متعهد و مسلط توانسته رضایت مشتری را در زمینه ی تولید صندلی های اپن به دست آورد.

این شرکت آماده ی پذیرش و ثبت سفارشات شما و ارسال آن به تمامی نقاط ایران می‌باشد.

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت، کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه برپایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه‌ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی‌های اپن دراین امر پیشگام است.

شاید برایتان مفید باشد: صندلی اپن چوبی بهتر است یا صندلی اپن چوبی؟

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم