صندلی اپن لگنی

صندلی اپن لگنی

معرفی صندلی اپن لگنی

صندلی اپن لگنی، یک محصول چند منظوره است که هم در آشپزخانه کاربرد دارد و هم در رستوران‌ها و غذاخوری‌ها. از آنجا که هم در آشپزخانه، هم در رستوران و غذاخوری، با غذا، آب، روغن، سس و خلاصه با هرچیزی که صندلی‌ها را لکه‌دار می‌کند، سر و کار داریم، ویژگی منحصر به فرد این صندلی، آن را برای چنین محیط‌هایی آرمانی می‌سازد.

صندلی اپن لگنی

ویژگی منحصر به فرد صندلی اپن لگنی

این ویژگی منحصر به فرد، نوع روکش کروم و نیکل بدنه فلزی صندلی است. تماس مستمر محصولات با رطوبت و غذاهای روغنی، به زنگ‌زدگی آن‌ها منجر می‌شود.

از این رو، رویه کروم و نیکل، صندلی اپن لگنی را در برابر این آسیب های زنگ‌زدگی مقاوم می‌سازد. روکش پشتی و نشیمن صندلی، نوع خاصی از چرم مصنوعی است که علاوه بر نرم بودن، دارای منافذ تهویه است و با عبور هوا از این منافذ و تهویه هوا، از تعریق جلوگیری می‌کند. تمیز کردن این روکش نیز ساده است.

برای سفارش سازی طرح دلخواه خود با شماره تلفن: ۰۹۲۲۱۵۳۴۹۸۴ تماس بگیرید.

کالیته رنگ و سفارش های شما

در برخی از تولیدی‌ها، می‌توان روکش صندلی را با مراجعه به کالیته پارچه و چرم، به رنگ دلخواه خود تغییر داد. روکش چرم صندلی اپن لگنی، در رنگ‌های سفید، کرم، مشکی، قهوه‌ای، صورتی، طوسی، آبی، قرمز، زرشکی، زرد و رنگ‌های دلخواه سفارشی عرضه می‌شود.

همانطور که گفتیم با مراجعه به کالیته رنگ، می‌توانید رنگ روکش صندلی خود را در برخی تولیدی‌ها سفارش دهید. این کار روند ست کردن صندلی با دکوراسیون خانه‌تان را آسان‌تر می‌کند.

 صندلی اپن لگنی جک دار

نوع جک دار این صندلی، این امکان را فراهم می‌کند که ارتفاع هشتاد و دو سانتی‌متری صندلی را بر حسب نیاز خود کاهش یا افزایش دهید.

پایه جک دار صندلی، مانند بدنه آن، از جنس کروم و نیکل ساخته شده است. 

صندلی جک دار، مشکل اختلاف سطح پیشخوان و صندلی را حل می‌کند؛ به طوری که  بخش فوقانی صندلی با بخش زیرین سطح پیشخوان باید بین نه تا سیزده سانتی‌متر فاصله‌ داشته باشد.

این صندلی قابلیت چرخش را نیز دارد. این ویژگی توانایی و امکانات کار در هنگام نشستن بر صندلی اپن را گسترش می‌دهد.

مطالب مفید: با انواع صندلی اپن و کاربرد به خصوص هریک آشنا شوید.

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستمر یکی از خوشنام‌ترین شرکت‌های خصوصی می‌باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغار کرده است و توانسته در عرصه‌ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان، خود را در زمره ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

نام این شرکت با اهداف بلند مدت آن به گونه‌ای گره خورده است که تلاش همه ی کارکنان در جهت خدمت رسانی بهتر و رضایت هرچه بیشتر مشتریان را دارد.

این شرکت با استفاده از پرسنلی مجرب، متعهد و مسلط توانسته رضایت مشتری را در زمینه‌ی تولید صندلی‌های اپن به دست آورد.

این شرکت آماده‌ی پذیرش و ثبت سفارشات شما و ارسال آن به تمامی نقاط ایران می‌باشد.

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت،کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه‌ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

کلیک کنید: مشاهده و خرید انواع صندلی‌ها در سبک‌ها و مدل‌های امروزی

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم