صندلی اپن جزیره

صندلی اپن جزیره

صندلی اپن جزیره

این نوع صندلی فضای آشپزخانه را پوشش می‌دهد، دور تا دور آن حلقه می‌زند و فضای دلنشینی برای دورهمی خانواده فراهم می‌کند. می‌دانید که جزیره در آشپزخانه‌های مدرن امروزی، فقط یک عنصر لاکچری نیست.

با حذف شدن دیوارهای آشپزخانه در معماری مدرن، فضاهای داخلی خانه با هم یکی شده و آشپزخانه به امتدادی از فضای کلی خانه تبدیل شد. جزیره یا پیخوان نیز برای حل این مشکل در وسط آشپزخانه ساخته شد. اجاق گاز، مایکرو ویو و لوازم دیگر به آنجا منتقل شده، و جزیره به قلب آشپزخانه تبدیل شد. با این خلاقیت، آشپزخانه واقعا بدون دیوار شده و همه فضای آن آزاد گشت. صندلی‌ها هم دور تا دور جزیره چیده شد.

"<yoastmark

صندلی اپن و دورهمی‌های خانواده

این نوع صندلی واقعا قلب آشپزخانه است. همه با استفاده از آن درکنار یکدیگر، غذا می‌خورند. اعضای خانواده با استفاده از آن، آشپزخانه را به مرکز گفتگوهای شان تبدیل می‌کنند. کودکان هم در آنجا تکالیف‌شان را زیر نظر مادرشان انجام می‌دهند. البته وقتی پای کودکان در میان است، هرصندلی اپنی مناسب نیست.

 صندلی اپن و سلامت کودکان

صندلی اپن جک‌دار، با قابلیت تنظیم ارتفاع، با قد کودک‌تان قابل تنظیم است و فرزند شما می‌تواند روی جزیره، کارها و تکالیفش را در کنارتان انجام دهد. البته صندلی اپن کودکان یک ویژگی دیگر هم باید داشته باشد تا کودک بر روی آن، احساس راحتی کند. پشتی و نشیمن صندلی اپن باید نرم باشد و آن‌ها را اذیت نکند.

صندلی اپن و سلامت کودکان

پس صندلی، وقتی جزیره را به مرکز گردهمایی خانواده تبدیل می‌کند، که پشتی و نشیمن آن نرم و استاندارد باشد. در طراحی آن نباید تنها به آناتومی بزرگسالان توجه شود؛ بلکه باید با مطالعه آناتومی ظریف کودکان، پشتی و نشیمن مناسب آن‌ها ساخته شود تا خدای نکرده، بدن کوچک و شکننده کودکان‌تان آسیب نبیند. در موقع خرید، علاوه بر زیبا و لاکچری بودن محصول، به سلامتی کودکان‌تان هم فکر کنید.

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستمر یکی از خوشنام‌ترین شرکت‌های خصوصی می‌باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغار کرده است و توانسته در عرصه‌ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان سال، خود را در زمره ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه‌ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی‌های اپن دراین امر پیشگام است.

مطالب مفید دیگر: معرفی انواع صندلی اپن جک دار، مناسب کودکان و بزرگسالان

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم