صندلی اپن جک دار آشپزخانه

صندلی اپن جک دار آشپزخانه

صندلی اپن جک دار آشپزخانه

این نوع از صندلی اپن را، باید صندلی اپن خانواده نامید. چراکه اول از همه، که مادرها، با استفاده از این صندلی، کمی تمدد اعصاب کرده و خستگی در می‌کنند. مادر کانون خانواده است.

بدون کدبانوگری مادران، خانواده ها یک روز که چه عرض کنم، یک ساعت هم دوام نمی‌آورند. بدون مادر، در خانه سنگ بر روی سنگ بند نمی شود. پس خرید یک صندلی که مادران با استفاده از آن خستگی در کنند، کار زیادی نیست.

صندلی اپن جک دار آشپزخانه

دوم آنکه، بزرگ و کوچک خانواده را دور هم و در فضای صمیمی آشپزخانه جمع می‌کند. چطور؟ جک دار بودن صندلی، به همه اعضای خانواده این امتیاز را می‌دهد که صندلی را با قد خود تنظیم کنند.

برای مشاهده انواع صندلی اداری به همراه قیمت کلیک کنید.

کوچکترها آن را بالا می‌برند و بزرگ‌ترها آن را پایان می آورند. در این صورت همه دور یک میز می‌نشینند و گپ زنان، غذای خوش طعم مادرشان را میل می‌کنند.

طراحی ساخت صندلی اپن جک دار

این نوع صندلی علاوه بر جک، یک میله افقی دارد که به قسمت زیرین صندلی جوش شده، و جاپایی صندلی محسوب می‌شود. پاها وقتی بر آن قرار گیرند، دیگر از صندلی اپن آویزان نمی‌مانند. وضعیت آویزان ماندن پاها، به لگن فشار می‌آورد و دردهای عضلانی زیادی برای شخص پدید می‌آورد.

صندلی اپن جک دار آشپزخانه

 ویژگی های صندلی اپن جک دار

صندلی اپن جک دار آشپزخانه معمولا از نوعی فولاد ضد زنگ یا فولاد زنگ نزن ساخته می‌شود که به نام فولاد 304 و 316 نیز شناخته می‌شود. این فولاد از عناصری چون آهن، کروم و نیکل ساخته می‌شود. دلیل مقاومت بالای این آلیاژ این است که یک لایه سطحی غیر فعال دارد که با ماده زیرین خود پیوند سختی خورده است و از تماس آن با محیط بیرونی جلوگیری می‌کند.

این طراحی ساخت در صندلی اپن ساخته شده، آن را در برابر خوردگی مقاوم می‌کند. خوردگی و زنگ زدگی یک فرآیند شیمیایی است که از ترکیب اکسیژن با آهن پدید می‌آید. در آشپزخانه که آب و رطوبت به خاطر آشپزی و شست و شو زیاد است، پدیده زنگ زدگی زیاد مشاهده می شود.که این راه حلی همیشگی برای حل این مشکل است.

برای اطلاع از شرایط خرید عمده کلیک کنید

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستمریکی از خوش نام ترین شرکتهای خصوصی می باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغار کرده است و توانسته در عرصه ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان خود را در زمره ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت،کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه‌ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی های اپن دراین امر پیشگام است.

کلیک کنید: انواع سبک‌های جدید و به روز صندلی اپن متناسب با تمامی سلیقه‌ها

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم