صندلی اپن مدل زین اسبی

صندلی اپن مدل زین اسبی

آشنایی با صندلی اپن مدل زین اسبی

صندلی اپن زین اسبی همانطور که از اسمش پیداست، درست همان حسی را به شما می‌دهد که نشستن بر زین یک اسب راهوار در شما پدید می آورد. یعنی حسی از راحتی.

برای خرید این محصول فوق‌العاده کلیک کنید…

جک و قابلیت تنظیم ارتفاع

هردو نوع چوبی و فلزی قابلیت کاملا ممتاز و ضروری تنظیم ارتفاع را دارند. به این معنا که دارای اهرمی هستند که ارتفاع صندلی را بسته به نیاز شما، کم و زیاد می‌کنند. به این اهرم جک می‌گویند. جنس جک در این نوع صندلی از استیل ساخته شده است.

جنس بدنه صندلی اپن مدل زین اسبی

جنس بدنه صندلی اپن زین اسبی از آهن آبکاری شده با کروم و نیکل است. مزیت آبکاری کردن بدنه صندلی با کروم و نیکل، این است که از صندلی در برابر رطوبت، خوردگی شیمیایی، زنگ و پوسیدگی محافظت می‌کند.

چرخش سیصد و شصت درجه‌ای

این صندلی توانایی چرخش تا سیصد و شصت درجه را دارد. این هم مزیت دیگری است که به شما این امکان را می‌دهد که نشسته کارهایتان را انجام دهید.

فوم سرد یا فوم گرم؟ کدام را بخریم؟

کلاف نشیمن صندلی از چوب چند لایه مقاوم و محکم است. داخل آن از فوم پر شده است. اساسا فومی که در نشیمن صندلی‌ها به کار می‌رود دو نوع است: فوم سرد و فوم گرم.

در فوم سرد، مولکول‌های فوم سرد در دمای پایین شکل می‌گیرند و در فوم گرم برخلاف فوم سرد، در دمای بالای کوره به شکل‌دهی آن می‌پردازند. برای تشخیص تفاوت این دو‌‌، می‌توانید با استفاده از انگشت خود، قسمتی از فوم  صندلی را فشار دهید. اگر جای انگشتتان بر روی فوم باقی نماند، آن فوم، از نوع فوم سرد است و اگر جای انگشت باقی ماند، آن فوم، از نوع فوم گرم است. انتخاب یکی از این دو به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد.

 صندلی اپن مدل زین اسبی و ماجرای عرق کردن

رویه این نوع صندلی از چرم مصنوعی است که دارای ویژگی ضد‌تعریقی است. این نوع چرم منافذ ریزی دارد که با عبور دادن هوا از خود مثل یک تهویه کار می‌کند و با این کار، دیگر نشستن درازمدت بر صندلی اپن زین اسبی به عرق کردن و خیس شدن رویه چرمی آن منجر نمی‌شود.

آرگونومی در خدمت آناتومی بدن شما

قوانین آرگونومی به رابطه بین سلامت و کار می‌پردازند. در واقع برای اینکه بتوان در هنگام کار از هرگونه آسیبی برکنار ماند، رعایت این قوانین الزامی است.

صندلی اپن سام فلز

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید. شرکت سام فلز، تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه‌ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی های اپن دراین امر پیشگام است.

کلیک کنید: برای مشاهده و خرید محصولات جدید فروشگاه سام فلز کلیک کنید.

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم