صندلی اپن کم جا

صندلی اپن کم جا

آشنایی با صندلی اپن کم جا

"آشنایی

صندلی اپن کم جا درواقع کم جا تر کردن چیزی است که در اصل برای محیط‌ها و فضاهای کم جا طراحی‌شده است.

در اصل صندلی اپن برای فضاهای کوچک آپارتمانی و آشپزخانه‌های اپن ساخته شد تا معضل بزرگِ محیط‌های تنگ و اسباب و اثاثیه‌های بزرگ و دست‌وپا گیر را حل کند. گویی که صندلی اپن، دو بار اپن شده است تا با نیازهای معماری مدرن امروزی و معضل کمبود فضا، سازگار بیشتری پیدا کند.

 

برای سفارش سازی طرح دلخواه خود با هر شکل و سبکی با جنس چوبی، فلزی و استیل با شماره تلفن: ۰۹۲۲۱۵۳۴۹۸۴ تماس بگیرید.

صندلی اپن کم جا و معضل فضا

بااینکه صندلی اپن یک‌راه حل هوشمندانه برای جبران کمبود فضا در محیط‌های کوچک و مینیاتوری شدۀ معماری مدرن شهری است؛ وقتی دکوراسیون خانه، در توزیع فضا و چینش وسایل خانه، تنها به آن تکیه کند، خود صندلی اپن به یک وسیله دست‌وپا گیر تبدیل می‌شود.

تصور کنید که ما در همه جای خانه انواع صندلی‌های اپن چیده باشیم؛ آیا فکر نمی‌کنید که با این کارخانه را به گروگانی در دست این صندلی‌ها تبدیل کرده‌ایم و باز مشکل کمبود فضا را بازآفرینی کرده‌ایم؟ برای حل این معضل تازه، این نوع صندلی، یک‌راه حل هوشمندانه‌تر است.

 

ویژگی های صندلی اپن کمجا
 

 

ویژگی‌ها صندلی اپن کم جا

در طراحی این صندلی کوشیده شده تا اسکلت صندلی تا آنجا که امکان دارد، کوچک‌تر شود. طبیعی است که کوچک‌تر شدن صندلی نباید به استحکام آن لطمه‌ای بزند.

پس در طراحی صندلی کم جا باید یک صندلی کوچک‌شده و نیرومند داشته باشیم. یک قابلیت جالب صندلی‌های کم جا، تاشو بودن آن‌هاست.

برخی از این صندلی‌ها، بدون تکیه‌گاه هستند. این کار به کم جاتر شدن صندلی کمک می‌کند. قابلیت دیگر آن قدرت چرخش آن در جهت‌های متفاوت است. این کار دسترسی شمارا در حالت نشسته به فضاهای اطرافتان بیشتر می‌کند.

صندلی کم جا و فضاهای آزادشده

با صندلی کم جا فضاهای بیشتری از خانه خود را آزاد می‌کنید و با آسودگی بیشتری در این فضاهای آزادشده، زندگی خواهید کرد.

سام فلز با کوله باری از تجربه، در طراحی صندلی‌های خود، همواره به نیازهای شما می‌اندیشد.

صندلی اپن سام فلز

این شرکت مأموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تأمین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلندمدت، کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی‌های اپن در این امر پیشگام است.

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم