صندلی اپن جک دار

صندلی اپن جک دار

معرفی صندلی اپن جک دار

صندلی اپن جک دار، یک نوآوری کاربردی است. بر یک صندلی با ارتفاع‌ثابت فقط آدم‌هایی با ارتفاع‌ثابت، احساس راحتی می‌کنند. بیشتر دردهای مزمن گردن، کمر و پا، از نشستن بر صندلی‌هایی که با قد ما تناسب ندارند، ناشی می‌شود.

همیشه وقتی مشکلات متراکم می‌شوند، یک آدم خلاق پیدا می‌شود و با یک خلاقیت به‌موقع، آن مشکل را با ایده‌ای زیبا و کاربردی حل می‌کند. این نوع را هم یک آدم خلاق ابداع کرده است.

معرفی صندلی اپن جک دار

مشکل ارتفاع و صندلی جک دار

این صندلی راه‌حلی برای ارتفاع‌های گوناگون خانه‌هاست. علاوه بر آن با قدهای متفاوت افراد خانه هم هماهنگ می‌شود. بچه‌ها با این صندلی‌ها سر همان میزی می‌نشینند که بزرگ‌ترها می‌نشینند. این نوآوری فقط مختص صندلی اپن خانگی نیست؛ بلکه سایر انواع صندلی اپن نیز با آن کارآمد شده‌اند.

می‌دانیم که صندلی‌های اپن انواع گوناگونی دارند. از صندلی آشپزخانه و ناهارخوری گرفته تا صندلی‌های راحتی گهواره‌ای و تابی، سفری، صندلی فضای باز، آزمایشگاهی و صندلی اداری. حالا تصور کنید که چطور مشکل تناسب قد و ارتفاع صندلی را برای تمام کاربران این صندلی‌ها حل کرده است.

شاید موضوع ارتفاع‌های متفاوت در خانه، شمارا هم عصبی کرده است. به این مشکل، تفاوت قد اعضای خانواده را هم اضافه کنیم، مشکل بزرگ‌تر می‌شود. صندلی جک دار شمارا از این دو مشکل یعنی تفاوت ارتفاع سطوح خانه و تفاوت قد اعضای خانواده، به‌خصوص وقتی‌که همه می‌خواهند دورهم غذا بخورند، نجات می‌دهد.

 

ویژگی های صندلی جک دار

ویژگی‌های صندلی جک دار

معمولاً صندلی اپن جک دار فلزی و استیل است. قطعات مختلف نوع فلزی این صندلی، با جوش آرگون به هم وصل می‌شوند. برای اینکه از بابت استحکام قطعات جوش شده صندلی اپن جک دار مطمئن شوید، توضیح مختصری درباره جوشکاری آرگون می‌دهیم. جوشکاری قوس تنگستن زیرپوشش گاز محافظ، در صنایع پتروشیمی، نظامی، دریایی، هوایی، نیروگاه‌های برق و غیره کاربرد دارد.

این نوع جوشکاری به خاطر کاربرد گاز آرگون در آن، در ایران به جوشکاری آرگون معروف شده است. از این روش جوشکاری برای جوش قطعات نازک آلومینیومی تا لوله‌های تحت‌فشار در صنایع سنگین استفاده می‌شود. درنتیجه از بابت استحکام آن مطمئن باشید. نوع استیل و فلزی این صندلی ویژگی‌های مهم دیگری هم دارد.

بدنه آن از فولاد زنگ نزن تهیه می‌شود. مهم‌ترین ویژگی فولاد زنگ نزن، به‌غیراز استحکام این است که هیچ‌وقت زنگ نمی‌زند. علاوه بر این سبک است و به‌راحتی جابه‌جا می‌شود. خاصیت دیگر آن این است که به‌آسانی تمیز می‌شود. پس شما با خرید صندلی اپن جک دار درواقع تمام این ویژگی‌ها را یکجا، می‌خرید.

کارشناسان سام فلز، باتجربه نه‌ساله‌ای که این تولیدی در تولید و عرضه صندلی‌های اپن دارد، خوشحال می‌شوند که به شما شهروندان عزیز در این زمینه مشاوره دهند.

آیا یافت آباد منطقه مناسبی برای خرید صندلی اپن است بیشتر..

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستمر یکی از خوش‌نام‌ترین شرکت‌های خصوصی می‌باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است و توانسته در عرصه‌ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان خود را در زمره‌ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

این شرکت مأموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تأمین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلندمدت، کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه‌ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی‌های اپن در این امر پیشگام است.

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم