صندلی اپن با ام دی اف

صندلی اپن با ام دی اف

معرفی صندلی اپن با ام دی اف

صندلی اپن با ام دی اف

معرفی صندلی اپن با ام دی اف

صندلی اپن با ام دی اف، یک تضمین تمام‌عیار است. چراکه صندلی اپن انتخابی شما اگر فلزی باشد، اسکلت فلزی‌اش حتماً باروکش کروم اندود شده که در برابر زنگ، پوسیدگی و رطوبت مقاوم است؛ اما در این میان، ام دی اف صندلی اپن  کجای این اسکلت قرار دارد؟ در نشیمن آن! برای اینکه اهمیت ترکیب فلز و ام دی اف روشن شود؛ نخست به تعریف ام دی اف می‌پردازیم:

صندلی اپن ارزان قیمت…

ام دی اف چیست؟

گونه‌ای تخته فیبر است که به روش خشک تولید می‌شود. ام دی اف را می‌شود روکش کرد. روکش‌های تزئینی، گذشته از زیبایی، ماندگاری آن را در فضاهایی مثل آشپزخانه تضمین می‌کنند. ام دی اف ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری هم دارد که آن را از تخته خرده چوب (نئوپان)، تخته لایه، تخته فیبر سخت و دیگر ورق‌های فشرده، برتر می‌سازد.

ویژگی‌های ام دی افِ صندلی اپن 

_قابلیت ابزار خوری، ماشین‌کاری و سنباده‌خوری

_رویه صاف و منسجم

_توانایی شکل‌پذیری

_نداشتن معایب و بدی‌های چوب

_توانایی انجام روسازی‌های گوناگونی چون روکشی‌های چوبی و غیرچوبی، رنگ‌آمیزی و غیره

_مقاومت در برابر فشرده شدن

_زیبایی ظاهری و شباهت زیاد به چوب

مطالب مفید: با انواع صندلی اپن و کاربرد به خصوص هریک آشنا شوید.

صندلی اپن با ام دی اف

 صندلی اپن با ام دی اف یک انتخاب هوشمندانه!

با توجه به هر آنچه گفتیم از دو جهت در برابر آسیب‌هایی چون زنگ‌زدگی، پوسیدگی، خوردگی، آتش، حشره، قارچ و رطوبت بیمه‌شده است.

یکی به خاطر آلیاژ ضدزنگ بدنه آن‌که همان‌طور که دیدیم در برابر زنگ، خوردگی، پوسیدگی و رطوبت مقاومت بالایی دارد و دیگری به دلیل کاربرد ام دی اف در نشیمن صندلی که آن را علاوه بر پوسیدگی و رطوبت در برابر آتش، قارچ و حشره نیز ایمن می‌کند. خرید این نوع صندلی یک سرمایه‌گذاری درازمدت است.

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستمر یکی از خوش‌نام‌ترین شرکت‌های خصوصی می‌باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است و توانسته در عرصه‌ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان خود را در زمره‌ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

این شرکت مأموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تأمین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلندمدت، کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه‌ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

برای سفارش سازی طرح دلخواه خود با هر شکل و سبکی با جنس چوبی، فلزی و استیل با شماره تلفن: ۰۹۲۲۱۵۳۴۹۸۴ تماس بگیرید.

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم