آیا یافت آباد منطقه مناسبی برای خرید صندلی اپن است؟

صندلی اپن یافت آباد

یافت آباد، منطقه مناسب برای خرید صندلی اپن

شاید همین الان که این متن را می‌خوانید، عبارت صندلی اپن یافت آباد را همزمان با خود تکرار می‌کنید و بغل دستی‌تان هم در گوگل مپ به دنبال کوتاه‌ترین راه می‌گردد. اما قبل از آن‌که استارت بزنید به این ماجرای کوتاه گوش کنید: ماجرای چرخ و صندلی اپن! همه تاریخ نویس‌ها یک صدا می گویند که مهم‌ترین اختراع انسان، چرخ است. با اختراع چرخ، حمل و نقل آسان شد و صنعت رونق گرفت.

"<yoastmark

اما یادشان می‌رود که اضافه کنند، کسی که چرخ را اختراع کرد، و چهار تا از آن‌ها را کنار هم گذاشت تا درشکه بسازد، یک صندلی هم برای راننده درست کرد تا هنگام سواری، ستون فقراتش صدمه‌ای نبیند! در نتیجه صندلی‌هم به اندازه چرخ قدیمی و اساسی است! صندلی اپن هم زمانی متولد شد که چرخ صنعت آنقدر چرخید که شهرها پدید آمدند و فضای زندگی تنگ شد.

مطالب مفید: راهنمای خرید صندلی غذای کودک

پس ناچار خانه‌ها به جای رشد افقی، به صورت عمودی بالا رفتند. خانه روی خانه ساخته شد. پس آدم‌های خلاق به فکر اختراع صندلی‌هایی افتادند، که فضای تنگ خانه‌ها را بزرگتر نشان دهد. این شد که صندلی اپن متولد شد.

صندلی اپن یافت آباد

اگر این مطالب را در حالی می‌خوانید که در ذهنتان، این عبارت می‌چرخد، یک لحظه چرخه فکرتان را متوقف کنید. جای دیگری هم هست که در چهاردانگش، مبل و صندلی اپن و غیر اپن ریخته است. شما دنبال چه جور صندلی‌ایی می‌گردید؟ همان که در ذهنتان هست، در آنجاهم پیدا می‌شود.

یک لحظه به این جمله فکر نکنید و به جای آن سری به سام فلز بزنید. در چهاردانگه، تمام مدل‌های اختراع شده صندلی را می‌توانید یک جا ببینید. زیبا، بادوام و کاربردی. می‌پرسید که با این واژه چه کنید؟ آن را گوشه ذهنتان نگه دارید و پس از دیدن صندلی‌های اپن و غیر اپن سام فلز، آن را دوباره بررسی کنید.

 هنگام خرید از چه چیزی غافل نشویم؟

در هر دو جا، چهاردانگه و یافت آباد، توجه به چند نکته ضروری است: ارتفاع صندلی و قابلیت تنظیم‌پذیری آن، ویژگی‌های مهمی هستند که در هنگام خرید صندلی نباید از آن غافل شوید.

نشیمن آن باید به شما حس راحتی بدهد. پشتی‌دار بودن یا نبودن آن با توجه به فرم ستون فقراتتان خیلی خیلی مهم است. بیشتر دردهای این ناحیه، از بی‌توجهی به این ویژگی‌های صندلی ناشی می‌شود.

برای شما خرید موفقی را آرزو می‌کنیم.

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستمر یکی از خوش‌نام‌ترین شرکت‌های خصوصی می‌باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغار کرده است و توانسته در عرصه ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان خود را در زمره‌ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

نام این شرکت با اهداف بلند‌مدت آن به گونه‌ای گره خورده است که تلاش همه ی کارکنان در جهت خدمت‌رسانی بهتر و رضایت هرچه بیشتر مشتریان را دارد.

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت، کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه‌ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی‌های اپن دراین امر پیشگام است.

کلیک کنید: از جدیدترین محصولات سام فلز دیدن کنید!

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم