معرفی صندلی اپن چوبی

صندلی اپن چوبی

معرفی صندلی اپن چوبی

صندلی اپن چوبی؟ آره؟ نه؟ امان از این دودلی‌ها! مقابل جزیره یا کانتر آشپزخانه خود ایستاده‌اید و با دودلیِ خسته کننده‌ای با خودتان تکرار می‌کنید: صندلی اپن چوبی بخرم؟ نخرم؟ ساده بگیرم؟ ساده نگیرم؟ و بعد از تمام این سوال‌ها با نگرانی از خودتان پرسیده اید: تمام افراد موقع خرید تا این اندازه دودل هستند؟ نگران نباشید! به شما اطمینان می‌دهیم که همه افراد موقع خرید به همین انوازه دودل هستند! روانشناسان به ما اطمینان می‌دهند که دودلی تا زمانی‌ که از حد معینی تجاوز نکند نشانه یک ذوق زیبایی‌شناسانه سالم است.

"معرفی

شما دوست دارید در آشپزخانه‌تان، زیبایی با بوی خوش غذای ایرانی درآمیزد و همزمان که سلول‌های چشایی از طعم غذا لذت می‌برند، چشمان شما و مهمانان‌تان هم از زیبایی فضای آشپزخانه و چیدمان صندلی‌هایتان محظوظ شوند.

پس طبیعی است که از خودتان بپرسید: صندلی اپن چوبی؟ کدام رنگ؟ کلاسیک یا مدرن؟

"معرفی

مزیت‌های صندلی اپن

بسته به فضا، جزیره‌دار بودن یا نبودن آشپزخانه و نوع کابینت‌ها، و اینکه ممبران باشند یا نباشند، نوع صندلی‌تان را انتخاب کنید.

اگر از رنگ‌های سادۀ صندلی اپن چوبی خوشتان نمی آید، طراحی‌های کلاسیک و پرنقش و نگار آن هم عرضه شده است.

البته عموما صندلی‌های اپن در مدل، در طراحی‌های جذاب و امروزی عرضه شده است.

مثلا کوسن‌ها رنگ‌های چشم نوازی دارند و پایه‌ها با خمش‌های خلاقانه‌ای به بدنه متصل شده‌اند.

ارتفاع پشتی صندلی‌ها هم برای سلیقه‌های مختلف، در اندازه‌های مختلفی طراحی شده‌است.

مزیت دیگر صندلی‌های اپن چوبی وزن آن است. این صندلی‌ها عموما سبک هستند و علاوه بر وزن آن، خود چوب، مزیت منحصر بفردی که دارد، این است که به خاطر طبیعی بودنش، حس خوشایندی در شما پدید می‌آورد.

هرچیزی که طبیعی باشد یا ریشه در طبیعت داشته باشد، در انسان حس خوشایندی را پدید می‌آورد و در جایی که طبیعت حاضر باشد، آرامش، مهمان همیشگی شماست.

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستمر یکی از خوش‌نام‌ترین شرکت‌های خصوصی می‌باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغار کرده است و توانسته در عرصه‌ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان خود را در زمره ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید. این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت، کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه‌ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی‌های اپن دراین امر پیشگام است.

مطالب مفید: مقایسه اصولی صندلی اپن چوبی و صندلی اپن استیل+ارائه راهنمایی کارآمد

صفحات دیگر ما:

اینستاگرام ما:    samfelez_salimi

تلفن های تماس:
09129342690 کارخانه
09029342690 کارخانه
09222528187 دفتر فروش
آدرس کارخانه:
چهاردانگه، خ فارسیان، خ زارع نبش پارچه فروشی ساجدی کوچه باغ جمشید پلاک 4

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم