معرفی صندلی اپن

معرفی صندلی اپن

معرفی صندلی اپن و انواع آن

صندلی اپن را می‌توان انعطاف‌پذیرترین صندلی جهان دانست. در واقع این صندلی مثل نیمه گمشده دکوراسیون و چیدمان شماست. با هردکوراسیونی، سازگار و همخوان می‌شود. در پشت کانتر آشپزخانه، کاملا جا می‌افتد. پشت کانتر پیشخوان، همچون صندلی پیشخوان یا صندلی کانتر به خوبی همخوان می‌شود.

در هرصورت این صندلی با هرمحیطی به خوبی راه می‌آید و با کمی سلیقه، چیدمانتان را به فضایی شیک و ویژه تبدیل می‌کند. البته این صندلی، تنها اثاث برای زیباسازی محیط و فضای خانه و اداره نیست.

بلکه باید در هنگام خرید به فرم طراحی صندلی و سازگاری آن با آناتومی بدن خود نیز توجه کنید.

"معرفی

ویژگی‌های صندلی اپن

بارزترین ویژگی این نوع صندلی که آن را از سایر صندلی‌ها متمایز می‌کند، حذف میز از دکوراسیون خانه است. در واقع صندلی‌های اپن، مخصوص فضاهای آپارتمانی است.

فضای کم آپارتمان‌های امروزی، طراحان را به فکر استفاده بهینه از فضاهای موجود انداخته است. در نتیجه با طراحی این نوع از صندلی، فضای محدود آشپزخانه و پیشخوان‌ها به میز تبدیل شد.

همین مزیت، قیمت این صندلی را در مقایسه با دیگر صندلی‌ها، که نیاز به لوازم جانبی دارند، پایین آورده است.

خرید صندلی اپن

فرم و ساختار صندلی، شکل پایه‌ها، ارتفاع و قابلیت تنظیم‌پذیری آن، پشتی داشتن یا نداشتن و جایگاه نشیمن، نکاتی است که باید در هنگام خرید به آن‌ها توجه داشت.

البته این گونه تصمیم‌ها را باید با توجه به نیازتان بگیرید. گرچه معماری نوین و آشپزخانه‌های اپن، زمینه را برای طراحی صندلی اپن پدید آورده است، اما در آشپزخانه‌های بسته‌هم می‌توان از این نوع صندلی استفاده کرد.

با توجه به فضایی که در اختیار دارید، می‌توانید نوع صندلی‌های خود را انتخاب کنید.

"محبوب

محبوب‌ترین صندلی اپن

محبوب‌ترین مدل‌های صندلی اپن، مدل‌های زیر هستند:

بیسترو استایل،  مدل ایستاده، مدل باکت یا سطلی، مدل فلزی پایین رفته، مدل بدون پشتی و مدل پاب.

گرچه باز محبوبیت یک کالا، به معنی این نیست که با نیاز شما همخوانی دارد. در واقع نوع نیاز شماست که نوع صندلی‌تان را مشخص می‌کند.

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستم ریکی از خوش‌نام‌ترین شرکت‌های خصوصی می‌باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغار کرده است و توانسته در عرصه ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان خود را در زمره پیشتازان این حرفه قرار دهد.

نام این شرکت با اهداف بلند مدت آن به گونه ای گره خورده است که تلاش همه کارکنان در جهت خدمت‌رسانی بهتر و رضایت هرچه بیشتر مشتریان را دارد.

این شرکت با استفاده از پرسنلی مجرب، متعهد و مسلط توانسته رضایت مشتری را در زمینه ی تولید صندلی‌های اپن به دست آورد.

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت، کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه‌ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

بیشتر: در گالری رنگ فروشگاه سام فلز، رنگ صندلی خود را متناسب با دکوراسیون خود انتخاب کنید.

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم