صندلی اپن شرکتی

صندلی اپن شرکتی

آشنایی با صندلی اپن شرکتی

صندلی اپن شرکتی T وقتی در توضیحات به عنوان یک صندلی اپن معرفی می‌شود، آن را باید به این معنا گرفت که صندلی مذکور شناسنامه‌دار است. محصول شرکتی، یعنی محصولی که با نظارت کیفی بالا تولید شده و دارای شناسنامه است. صندلی اپن به خاطر شکل و ساختاری که دارد، باید با دقت بالا ساخته شود.

برای سفارش سازی طرح دلخواه خود با شماره تلفن: ۰۹۲۲۱۵۳۴۹۸۴ تماس بگیرید.

صندلی اپن شرکتی

تفاوت شرکت‌های تولیدی کوچک و بزرگ

تولیدی‌های کوچکی که با سرمایه اندک کار تولیدی خود را پیش می‌برند، ممکن است در استفاده از مواد مرغوب، به خود تردید دهند. اما شرکت‌های بزرگ، در همه زمینه‌ها ترجیح می‌دهند از بهترین‌ها بهره ببرند. در طراحی، تولید، ساخت، توزیع و هرکار دیگری که در پروسه تولید و مصرف مهم است، ترجیح این است که همواره با کاربرد بهترین‌ها، اعتماد همیشگی مشتری را به دست آورند.

صندلی اپن شرکتی نیز برایند این توجه مداوم به کیفیت است. همه اجزاء تشکیل‌دهنده صندلی اپن، در کارکرد و عمر مفید آن مهم هستند. از مواد تشکیل‌دهنده صندلی اپن چوبی و فلزی گرفته تا نشیمن، روکش‌ها و رویه‌ها. در صندلی اپن فلزی و استیل، فولاد ضد زنگ معینی به کار می‌رود که باید در فرآیند تولیدی معینی به عمل آید تا ویژگی‌های ضد زنگ، ضد پوسیدگی و ضد رطوبت خود را حفظ کند.

این کار از تولیدی‌های کوچک برنمی‌آید. در روکش‌هایی که بر نشیمن صندلی اپن کشیده می‌شود، باید از نوع ویژه‌ای از چرم مصنوعی استفاده شود که دارای چند ویژگی باشد: یکی اینکه دارای قابلیت تنفس‌پذیری باشد. یعنی هوا را از منافذ خود عبور دهد تا از تعریق ممانعت کند. ویژگی دیگر، قابلیت تمیز‌شوندگی آسان است.

در این نوع صندلی تمام این ویژگی‌ها رعایت می‌شود. قابلیت‌هایی چون تنظیم‌پذیری ارتفاع صندلی، یک قابلیت خیلی مهم است. در آشپزخانه‌های اپن امروزی، اصولا بدون صندلی اپن، نشستن، کار کردن و غذا خوردن ناممکن یا دست کم خیلی سخت می‌شود.

سام فلز و صندلی اپن شرکتی

 سام فلز و صندلی اپن شرکتی

صندلی اپن شرکتی با رعایت تمام این موارد، اعتماد خریدار را در هنگام خرید و پس از آن، جلب می‌کند.

تولیدی سام فلز با تجربه نه ساله خود در زمینه طراحی و تولید صندلی اپن مرغوب، به اعتماد خریداران همچون سرمایه اصلی خود نگاه می‌کند و می کوشد، همواره به کیفیت تولید وفادار بماند.

صندلی اپن سام فلز

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید. این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می‌داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه ی امور و ایجاد محیط کاری پرنشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی های اپن دراین امر پیشگام است.

بیشتر بدانید: یک صندلی اپن خوب، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

سلام خانم سلیمی
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم