صندلی اپن ارزان قیمت

معرفی صندلی اپن ارزان قیمت

صندلی اپن ارزان قیمت

Introducing cheap open chairs

معرفی صندلی اپن ارزان قیمت

در تاریخ ما انسان ها، چند اختراع، اساسی بوده و همچنان هستند. یعنی از هزاران سال پیش که نابغه ای آنها را ساخته، کاربردشان را همچنان، در جامعه حفظ کرده اند. یکی از این اختراعات، صندلی است. امروزه این وسیله چنان در زندگی ما جا افتاده است که بدون توجه به تاریخ طولانی آن، بارها از خودمان پرسیده ایم که : صندلی اپن ارزان قیمت کجاها پیدا می شود؟

تصویر کلاسیکی که ما از صندلی در ذهن داریم عموما به شکل چهار پایه و یک پشتی و دسته است. اما کاربرد صندلی، این تصویر کلاسیک را پشت سر گذاشته است و حکومت خود را همه جا گسترده است. از کسی که دنبال صندلی های سلطنتی سنگین می گردد تا مایی که در پی صندلی اپن ارزان قیمت هستیم، همه ضرورت آن را قبول کرده ایم.

"معرفی

صندلی، امروزه یک عنصر ضروری در زندگی همه ماست. در معماری نوین شهری، که فضاها کوچک شده و آشپزخانه ها، دیوارهای خود را یکی یکی از دست دادند تا در نهایت به صورت اپن درآمدند، صندلی هم به صورت اپن تغییر شکل داد تا خود را با این فضاهای مینیاتوری شده، سازگار کند. صندلی های اپن، که با این فضاهای مینیاتوری سازش یافتند، سبک تر شدند.

یعنی مواد به کار رفته در آنها، سبک تر و مقاوم تر شد. این کار هزینه آنها را پایین آورد بدون اینکه به کیفیت مواد به کار رفته در آنها، آسیبی بزند. البته منظور من نوع خوب آن در مراکز معتبر فروش است. صندلی اپن ارزان قیمت، نیز از این قاعده پیروی می کند. علاوه بر اینکه با فضاهای آپارتمانی کاملا سازگار است، سبک تر شده است تا کاربرد آن در فضاهای مینیاتوری شدۀ شهری، آسان تر شود.

کالای ارزان قیمت باکیفیت

کالای ارزان قیمت باکیفیت

سام فلز، با تجربه ای که در طراحی صندلی آشپزخانه و وسایل خانه های مدرن دارد کوشیده است که با بهترین و سبک ترین مواد، صندلی اپن ارزان در اختیار شما شهروندان گرامی بگذارد. شما به خوبی می دانید که در واقع، هر کالای گران قیمتی، باکیفیت نیست و هر کالای ارزان قیمتی، بی کیفیت نیست. صندلی اپن ارزان، تلاشی از جانب ما و در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان است تا کالاهای با کیفیت را با قیمتی مناسب، تهیه نمایند.

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستمریکی از خوش نام ترین شرکتهای خصوصی می باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغار کرده است و توانسته در عرصه ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان خود را در زمره ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت،کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه ی امور و ایجاد محیط کاری پر نشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی های اپن دراین امر پیشگام است.

صفحات دیگرما:

درباره ما بیشتر بدانید

فروشگاه محصولات سام فلز

تماس با ما :

اینستاگرام ما :   1- samfelez_salimi3-    sam.felez682-    sam.felez94

تلفن های تماس:
09129342690 کارخانه
09029342690 کارخانه
09222528187 دفتر فروش
آدرس کارخانه:
چهاردانگه، خ فارسیان، خ زارع نبش پارچه فروشی ساجدی کوچه باغ جمشید پلاک 4

مطالب دیگر ما:

1- صندلی اپن در چهاردانگه

2- آیا صندلی اپن یافت آباد، یک اختراع زیباست؟

3- معرفی صندلی اپن

4- معرفی صندلی اپن چوبی

5- صندلی اپن از کجا بخرم

6- صندلی اپن مناسب

7- صندلی اپن ارزان

پیشنهاد چند سایت مفید به شما 

لوازم برقی آشپزخانه ونیز کالا

آبکاری pvd و فورتیک تهران طلوع

تجهیزات پزشکی افق طب امید

خرید جک پارکینگ و تعمیر جک پارکینگ و نمایندگی جک پارکینگ آرنا گیت 

فروشگاه مبل اساطیر

وب سایت طراح

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
ما از کوکی ها برای زیبا سازی سایت استفاده کرده ایم لطفا برای مشاهده بهتر موافقت بفرمایید.