آیا صندلی اپن یافت آباد، یک اختراع زیباست؟

صندلی اپن یافت آباد

صندلی اپن یافت آباد

آیا صندلی اپن یافت آباد، یک اختراع زیباست؟

شاید همین الان که این متن را می خوانید، عبارت صندلی اپن یافت آباد را همزمان با خود تکرار می کنید و بغل دستی تان هم در گوگل مپ به دنبال کوتاه ترین راه می گردد. اما قبل از آنکه استارت بزنید به این ماجرای کوتاه گوش کنید : ماجرای چرخ و صندلی اپن! همه تاریخ نویس ها یک صدا می گویند که مهم ترین اختراع انسان، چرخ است. با اختراع چرخ، حمل و نقل آسان شد و صنعت رونق گرفت.

"<yoastmark

اما یادشان می رود که اضافه کنند، کسی که چرخ را اختراع کرد، و چهار تا از آنها را کنار هم گذاشت تا درشکه بسازد، یک صندلی هم برای راننده درست کرد تا هنگام سواری، ستون فقراتش صدمه ای نبیند! در نتیجه صندلی هم به اندازه چرخ قدیمی و اساسی است! صندلی اپن هم زمانی متولد شد که چرخ صنعت آنقدر چرخید که شهرها پدید آمدند و فضای زندگی تنگ شد. پس ناچار خانه ها به جای رشد افقی، عمودی بالا رفتند. خانه روی خانه ساخته شد. پس آدمهای خلاق به فکر اختراع صندلی هایی افتادند، که فضای تنگ خانه ها را بزرگتر نشان دهد. این شد که صندلی اپن متولد شد.

صندلی اپن یافت آباد

اگر این مطالب را در حالی می خوانید که در ذهنتان، این عبارت می چرخد، یک لحظه چرخ فکرتان را متوقف کنید. جای دیگری هست که در چهار دانگش، مبل و صندلی اپن و غیر اپن ریخته است. شما دنبال چه جور صندلیی می گردید؟ همان که در ذهنتان هست هم در آنجا پیدا می شود.

یک لحظه به این جمله فکر نکنید و به جای آن سری به سام فلز بزنید. در چهار دانگه، همه صندلی های اختراع شده را می توانید یک جا ببینید. زیبا، بادوام و کاربردی. می پرسید که با این واژه چه کنید؟ آن را گوشه ذهنتان نگه دارید و پس از دیدن صندلی های اپن و غیر اپن سام فلز، آن را دوباره بررسی کنید.

 

"<yoastmark

Is the Yaftabad open chair a beautiful invention?

 هنگام خرید از چه چیزی غافل نباشیم؟

در هر دوجا، در چهار دانگه و یافت آباد، توجه به چند نکته ضروری است : ارتفاع صندلی و قابلیت تنظیم پذیری آن، ویژگی مهمی است که در هنگام خرید صندلی نباید از آن غافل شوید.  نشیمن آن باید به شما حسی از راحتی بدهد. پشتی دار بودن یا نبودن آن با توجه به فرم ستون فقراتتان خیلی خیلی مهم است. بیشتر دردهای این ناحیه، از بی توجهی به این ویژگی های صندلی ناشی می شود.

برای شما خرید موفقی را آرزو می کنیم.

صندلی اپن سام فلز

شرکت سام فلز با 9 سال تجربه و فعالیت مستمریکی از خوش نام ترین شرکتهای خصوصی می باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغار کرده است و توانسته در عرصه ی تولید میز و صندلی اپن در طی سالیان خود را در زمره ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

نام این شرکت با اهداف بلند مدت آن به گونه ای گره خورده است که تلاش همه ی کارکنان در جهت خدمت رسانی بهتر و رضایت هرچه بیشتر مشتریان را دارد.

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید این شرکت تلاش خورد را نسبت به مشتری متعهد می داند و سعی در برقراری روابط بلند مدت،کلیه مشتریان را دارد.

منشور اخلاقی شرکت سام فلز تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه ی امور و ایجاد محیط کاری پر نشاط را دارد.

شرکت سام فلز با تولید و طراحی صندلی های اپن دراین امر پیشگام است.

صفحات دیگرما:

درباره ما بیشتر بدانید

فروشگاه محصولات سام فلز

تماس با ما :

اینستاگرام ما :   1- samfelez_salimi3-    sam.felez682-    sam.felez94

تلفن های تماس:
09129342690 کارخانه
09029342690 کارخانه
09222528187 دفتر فروش
آدرس کارخانه:
چهاردانگه، خ فارسیان، خ زارع نبش پارچه فروشی ساجدی کوچه باغ جمشید پلاک 4

مطالب دیگر ما:

1- صندلی اپن در چهاردانگه

2- معرفی صندلی اپن

3- صندلی اپن ارزان قیمت

4- معرفی صندلی اپن چوبی

5- صندلی اپن از کجا بخرم

6- صندلی اپن مناسب

7- صندلی اپن ارزان

پیشنهاد چند سایت مفید به شما 

لوازم برقی آشپزخانه ونیز کالا

آبکاری pvd و فورتیک تهران طلوع

تجهیزات پزشکی افق طب امید

خرید جک پارکینگ و تعمیر جک پارکینگ و نمایندگی جک پارکینگ آرنا گیت 

فروشگاه مبل اساطیر

آموزش حسابداری صفر تا صد

وب سایت طراح

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
ما از کوکی ها برای زیبا سازی سایت استفاده کرده ایم لطفا برای مشاهده بهتر موافقت بفرمایید.